Orlen Vitay hitem w telefonach. Polacy chętnie korzystają z promocji na paliwo

Aplikacja Orlen Vitay, która jest niezbędna, by skorzystać z wakacyjnej promocji Orlenu na paliwo, bije rekordy popularności. Zarówno w sklepie Google Play na Androidzie, jak i App Store w przypadku iOS-a, Orlen Vitay jest dziś na pierwszym miejscu wśród darmowych pobieranych aplikacji.

Trudno nie odnieść więc wrażenia, że Polacy „rzucili się” na promocję stacji i chcą kupować paliwo taniej, do czego koniecznie jest zarejestrowanie się w aplikacji Orlen Vitay. Konieczne jest do tego wypełnienie formularza w programie, a w nim podanie m.in. imienia, nazwiska, adresu e-mail i ustalenie hasła logowania. Wówczas użytkownik dołączy do programu lojalnościowego Vitay i w efekcie będzie mógł skorzystać z niższych cen paliw.

O szczegółach zainteresowania Polaków aplikacją Orlen Vitay pisze serwis wirtualnemedia i zwraca przy okazji uwagę, że popularność programu wiąże się nie tylko z pozycją aplikacji na liście popularnych, ale i z utrudnieniami w korzystaniu – prace związane z optymalizacją infrastruktury dopiero trwają.

Wolne działanie i czasowe problemy z ładowaniem funkcji w Orlen Vitay nie są jednak przeszkodą dla użytkowników, którzy – jak pokazują statystyki ze sklepów na Androida oraz iOS-a – masowo pobierają nową aplikację. W przypadku Androida program ma już ponad milion pobrań, choć oczywiście istniał na rynku również przed wprowadzeniem wakacyjnej promocji.

Podziel się postem:

Najnowsze:

Bezpieczeństwo

Luka w zabezpieczeniach BitLockera w Windows 11: Czy Twoje dane są bezpieczne?

Szyfrowanie dysków to jedna z podstawowych metod ochrony danych w erze cyfrowej. Użytkownicy systemów Windows często korzystają z wbudowanego narzędzia BitLocker, aby zabezpieczyć swoje poufne informacje przed niepowołanym dostępem. Jednak ostatnie doniesienia z Chaos Communication Congress (CCC) w Niemczech wskazują na poważną lukę w zabezpieczeniach BitLockera w systemie Windows 11, która może narazić dane użytkowników na ryzyko.

Bezpieczeństwo

Złamanie Enigmy: Przełomowy moment w historii kryptologii

Złamanie szyfru Enigmy przez polskich kryptologów na przełomie grudnia 1932 i stycznia 1933 roku to jedno z najważniejszych wydarzeń w historii kryptologii i II wojny światowej. Ten artykuł skupia się na wydarzeniach z tego okresu, które doprowadziły do przełomowego momentu w dekryptażu niemieckiej maszyny szyfrującej. Niemcy, przekonani o niemożliwości złamania Enigmy, używali jej do zabezpieczania tajnej korespondencji wojskowej i dyplomatycznej. Sukces polskich matematyków, Mariana Rejewskiego, Jerzego Różyckiego i Henryka Zygalskiego, dał aliantom ogromną przewagę, umożliwiając odczytywanie niemieckich komunikatów i przewidywanie ich ruchów.

Linux

Linux – Niewidzialny bohater technologii. Gdzie go znajdziesz?

Linux. System operacyjny, o którym słyszał chyba każdy, ale niewielu zdaje sobie sprawę z jego wszechobecności w naszym życiu. Często kojarzony jedynie z informatykami i serwerowniami, w rzeczywistości napędza wiele urządzeń, z których korzystamy na co dzień, a jego historia jest ściśle związana z Uniksem 1. W tym artykule, bazując na dogłębnych badaniach 2, przyjrzymy się bliżej temu fascynującemu systemowi i jego różnorodnym zastosowaniom, a także odkryjemy ciekawostki, które uczynią naszą podróż przez świat Linuksa jeszcze bardziej interesującą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *