Polski antywirus mks_vir. Rozdajemy kody na 3 miesiące za darmo!

W dobie współczesnej skomplikowanej sytuacji geopolitycznej warto zainteresować się polskimi rozwiązaniami z branży cybersecurity. Przedstawiamy rozwijany od przeszło 30 lat polski program antywirusowy mks_vir oraz rozdajemy kody na 90 dni.

Burzliwa historia najstarszego polskiego programu antywirusowego to bez wątpienia materiał na książkę. Przez lata mks_vir gromadził wokół siebie najlepszych programistów i specjalistów od cyberbezpieczeństwa, którzy niejednokrotne przecierali szlaki w trudnej sztuce bezpieczeństwa komputerowego. Proponujemy zatem podróż przez najciekawsze wydarzenia z dziejów kultowej, polskiej aplikacji.

Pełna historia rozwoju programu jest dostępna na stronie producenta: https://mks-vir.pl/historia/

mks_vir to legendarna marka programu antywirusowego, która oferuje ochronę przed wszelkiego typu złośliwymi programami, wirusami, końmi trojańskimi itp.

Nowa wersja antywirusa to zestaw modułów, które zapewniają kompleksową ochronę przed wszelkiego typu złośliwymi programami. Do dyspozycji użytkownika jest monitor aktywności na dyskach i nośnikach wymiennych, który w czasie rzeczywistym wykrywa podejrzaną aktywność, skaner na żądanie oraz moduł kwarantanny umożliwiający bezpieczne przechowywanie podejrzanych plików. Za wykrywanie nowych zagrożeń odpowiedzialne są zaawansowane mechanizmy heurystyczne.

mks_vir w nowym wydaniu wykorzystuje znikome ilości zasobów systemowych. Program działa szybko i wydajnie, nie zakłócając przy tym codziennej pracy z komputerem.

Kody na 90 dni za darmo

mks_vir dom i mała firma: AVLAB-40B2-409E-A202-1112-5B1C-400D-90E3-K3G1-L4Z5

mks_vir biznes i sektor publiczny: AVLAB-4FBE-410B-A202-1112-5B0C-400D-90F1-E5K5-G1L2-H1Z5

Pobierz program: https://mks-vir.pl/pobierz/

Tagi:

Podziel się postem :)

Najnowsze:

Militaria

Wyrzutnie rakietowe HIMARS już w Ukrainie. Zobacz je w akcji!

Jak poinformował ukraiński rząd, pierwsze systemy artylerii rakietowej HIMARS są już w rękach ukraińskich żołnierzy. Broń trafiła tam w ramach pomocy wojskowej Stanów Zjednoczonych i w sieci pojawiło się już nagranie rzekomo prezentujące je w akcji.

Mobilne

Aplikacje, które pomogą uniknąć mandatu podczas wakacji. Poznaj je!

Zbliżające się wakacje wiążą się z wyjazdami, a wiele osób decyduje się na podróż własnym autem. Warto jednak mieć na uwadzę, że rok 2022 stoi pod znakiem podwyżek i dotyczy to również kar za przekroczenie prędkości na polskich drogach. O “mandatach grozy” z pewnością usłyszymy tego lata wielokrotnie, a dzięki tym aplikacjom kierowcy z wyprzedzeniem dostaną informację o najbliższych fotoradarach.

Oprogramowanie

W jakim stopniu przeglądarki są dziś zgodne ze standardem HTML?

Dyskusje na temat zgodności przeglądarek z HTML5 całkowicie ucichły. Wróciliśmy do sytuacji sprzed dwóch dekad, gdy rozpatrywano jedynie zgodność stron z przeglądarką, a nie standardem. Czyżby wszyscy byli już zgodni z HTML5?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.