Polski antywirus mks_vir. Rozdajemy kody na 3 miesiące za darmo!

W dobie współczesnej skomplikowanej sytuacji geopolitycznej warto zainteresować się polskimi rozwiązaniami z branży cybersecurity. Przedstawiamy rozwijany od przeszło 30 lat polski program antywirusowy mks_vir oraz rozdajemy kody na 90 dni.

Burzliwa historia najstarszego polskiego programu antywirusowego to bez wątpienia materiał na książkę. Przez lata mks_vir gromadził wokół siebie najlepszych programistów i specjalistów od cyberbezpieczeństwa, którzy niejednokrotne przecierali szlaki w trudnej sztuce bezpieczeństwa komputerowego. Proponujemy zatem podróż przez najciekawsze wydarzenia z dziejów kultowej, polskiej aplikacji.

Pełna historia rozwoju programu jest dostępna na stronie producenta: https://mks-vir.pl/historia/

mks_vir to legendarna marka programu antywirusowego, która oferuje ochronę przed wszelkiego typu złośliwymi programami, wirusami, końmi trojańskimi itp.

Nowa wersja antywirusa to zestaw modułów, które zapewniają kompleksową ochronę przed wszelkiego typu złośliwymi programami. Do dyspozycji użytkownika jest monitor aktywności na dyskach i nośnikach wymiennych, który w czasie rzeczywistym wykrywa podejrzaną aktywność, skaner na żądanie oraz moduł kwarantanny umożliwiający bezpieczne przechowywanie podejrzanych plików. Za wykrywanie nowych zagrożeń odpowiedzialne są zaawansowane mechanizmy heurystyczne.

mks_vir w nowym wydaniu wykorzystuje znikome ilości zasobów systemowych. Program działa szybko i wydajnie, nie zakłócając przy tym codziennej pracy z komputerem.

Kody na 90 dni za darmo

mks_vir dom i mała firma: AVLAB-40B2-409E-A202-1112-5B1C-400D-90E3-K3G1-L4Z5

mks_vir biznes i sektor publiczny: AVLAB-4FBE-410B-A202-1112-5B0C-400D-90F1-E5K5-G1L2-H1Z5

Pobierz program: https://mks-vir.pl/pobierz/

Podziel się postem :)

Najnowsze:

Oprogramowanie

Nowości w Bardzie – Gemini Pro i generowanie obrazów

Z początkiem lutego Google zapowiedziało kolejne nowości w Bard AI. Narzędzie zyskało dostęp do Gemini Pro w języku polskim (i wielu innych), więc teraz zaawansowany model sztucznej inteligencji może się wykazać także „po naszemu”. A to nie wszystko, bo kolejnym ulepszeniem jest silnik Imagen 2, odpowiedzialny za generatywne tworzenie grafiki.

Sprzęt

Standard Wi-Fi 7 oficjalnie zatwierdzony

Wi-Fi 7 to najnowszy standard łączności bezprzewodowej, który został oficjalnie zatwierdzony i jest gotowy do wdrożenia. Oficjalna specyfikacja tego standardu została ogłoszona na targach CES 2024, co oznacza, że producenci urządzeń mogą teraz rozpocząć proces certyfikacji swoich produktów.

Linux

Linux Kernel 6.7: Nowa Era Innowacji

Linux Kernel 6.7 został oficjalnie wydany, wprowadzając szereg nowych funkcji i ulepszeń. Ten najnowszy stabilny kernel Linuxa z pewnością zasługuje na uwagę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *