Premiera Redmi Note 12 Pro: fantastyczne ceny i bajeczna specyfikacja

Xiaomi zaprezentowało Xiaomi Redmi Note 12 Pro, Redmi Note 12 Pro+ oraz Redmi Note 12 Explorer Edition. W ich specyfikacji znajdziemy nowiutki procesor, ekrany AMOLED 120 Hz, aparat 200 MP czy rekordowo szybkie ładowanie 210W! Czy ceny serii Redmi Note 12 są zabójcze, jak na Xiaomi przystało?

Stało się. Po tygodniach plotek, przecieków i zapowiedzi doczekaliśmy się oficjalnej premiery kolejnej generacji hitowej serii Xiaomi.

Na rodzimym rynku producenta zadebiutowały Xiaomi Redmi Note 12 ProXiaomi Redmi Note 12 Pro+ i Xiaomi Redmi Note 12 Explorer Edition lub Discovery Edition, w zależności od tłumaczenia.

Sprawdź, co ciekawego mają do zaoferowania smartfony z rodziny Redmi Note 12 oraz poznaj ich ceny.

Porównanie specyfikacji serii Xiaomi Redmi Note 12

Jak widać, mamy tutaj do czynienia z wypasionymi średniakami. Nawet teoretycznie najsłabszy z nich ma sporo ciekawego do zaoferowania. Mnie szczególnie cieszy świetny sensor główny i obecność optycznej stabilizacji obrazu.

Główną gwiazdą jest oczywiście Redmi Note 12 Explorer z rekordowo szybkim ładowaniem 210W. Według producenta ma ono pozwolić baterii na odzyskanie 100% mocy w 9 minut!. Co więcej, cały proces jest odpowiednio zabezpieczony, podobnie jak sam akumulator.

Skoro znamy już specyfikacje, to teraz przedstawię ceny Redmi Note 12 Pro, Redmi Note 12 Pro+ i Redmi Note 12 Explorer (kwoty z PLN po bezpośrednim przeliczeniu, bez dodatkowych opłat i podatków):

  • Xiaomi Redmi Note 12 Pro: od 1699 juanów (ok. 1115 złotych),
  • Xiaomi Redmi Note 12 Pro+: od 2199 juanów (ok. 1440 złotych),
  • Xiaomi Redmi Note 12 Explorer: 2399 juanów (ok. 1570 złotych).

Wszystko wskazuje na to, że seria Redmi Note 12 trafi do Polski, ale jej specyfikacja może być zupełnie inna od tej podanej powyżej. Wątpliwy jest za to globalny debiut modelu z ładowaniem 210W.

Podziel się postem:

Najnowsze:

Oprogramowanie

Unia Europejska przejdzie na Linuxa? Powstaje dystrybucja EU OS

Unia Europejska może wkrótce podjąć kroki w kierunku uniezależnienia się od amerykańskiego oprogramowania. Społeczność entuzjastów pod patronatem władz UE pracuje nad projektem EU OS, który ma zastąpić system operacyjny Windows w instytucjach rządowych. Wybór padł na modyfikację dystrybucji Fedora Linux, która zostanie dostosowana do potrzeb urzędników poprzez interfejs przypominający Windows.

Bezpieczeństwo

Przełomowa kwantowa technologia generowania liczb losowych z WAT: Szczegółowa analiza i perspektywy

W dzisiejszym zaawansowanym technologicznie świecie, prawdziwie losowe liczby stanowią fundament wielu kluczowych dziedzin. Od zabezpieczania komunikacji poprzez kryptografię aż po przeprowadzanie złożonych symulacji naukowych i inżynierskich , generowanie nieprzewidywalnych sekwencji danych jest niezbędne. Losowość odgrywa również istotną rolę w grach losowych , w sektorze finansowym , gdzie zapewnia unikalność transakcji, oraz w badaniach statystycznych. W kryptografii, siła klucza szyfrującego jest bezpośrednio związana z jakością i stopniem losowości użytym do jego wygenerowania . Im wyższa entropia źródła losowego, tym trudniejszy do złamania staje się klucz. Prawdziwa losowość jest zatem kluczowym elementem zapewniającym bezpieczeństwo w cyberprzestrzeni, wzmacniając algorytmy szyfrujące i chroniąc integralność przesyłanych oraz przechowywanych danych . Zapotrzebowanie na generatory liczb losowych o wysokiej jakości i nieprzewidywalności stale rośnie, co jest bezpośrednio powiązane z postępem technologicznym i coraz większym znaczeniem bezpieczeństwa informacji. Wraz z dynamicznym przenoszeniem coraz większej liczby aspektów naszego życia do sfery cyfrowej, ilość generowanych i przesyłanych danych nieustannie wzrasta. Ochrona tych danych przed nieautoryzowanym dostępem i manipulacją staje się priorytetem, a prawdziwa losowość jest nieodzownym narzędziem do skutecznego szyfrowania i zabezpieczania przed różnego rodzaju atakami.

Bezpieczeństwo

Prawdopodobnie DeepSeek Zna Twoje Sekrety: Analiza Bezpieczeństwa Danych Treningowych LLM

Prawdopodobnie DeepSeek zna Wasze sekrety oraz klucze API! Takie ostrzeżenie pojawiło się na łamach Sekurak.pl. W dynamicznie rozwijającym się świecie dużych modeli językowych (LLM), gdzie innowacje pojawiają się niemal codziennie, DeepSeek AI szybko zyskał miano znaczącego gracza, budząc zainteresowanie swoimi możliwościami i efektywnością. Jednakże, wraz z postępem technologicznym, pojawiają się również nowe wyzwania w obszarze bezpieczeństwa. Niedawne odkrycie dokonane przez badaczy z Truffle Security rzuca nowe światło na potencjalne zagrożenia związane z danymi treningowymi tych zaawansowanych modeli. Wnikliwa analiza publicznie dostępnego zbioru danych Common Crawl, wykorzystywanego do trenowania LLM, w tym DeepSeek, ujawniła obecność licznych, potencjalnie wciąż aktywnych kluczy API i haseł.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *