Premiera Redmi Note 12 Pro: fantastyczne ceny i bajeczna specyfikacja

Xiaomi zaprezentowało Xiaomi Redmi Note 12 Pro, Redmi Note 12 Pro+ oraz Redmi Note 12 Explorer Edition. W ich specyfikacji znajdziemy nowiutki procesor, ekrany AMOLED 120 Hz, aparat 200 MP czy rekordowo szybkie ładowanie 210W! Czy ceny serii Redmi Note 12 są zabójcze, jak na Xiaomi przystało?

Stało się. Po tygodniach plotek, przecieków i zapowiedzi doczekaliśmy się oficjalnej premiery kolejnej generacji hitowej serii Xiaomi.

Na rodzimym rynku producenta zadebiutowały Xiaomi Redmi Note 12 ProXiaomi Redmi Note 12 Pro+ i Xiaomi Redmi Note 12 Explorer Edition lub Discovery Edition, w zależności od tłumaczenia.

Sprawdź, co ciekawego mają do zaoferowania smartfony z rodziny Redmi Note 12 oraz poznaj ich ceny.

Porównanie specyfikacji serii Xiaomi Redmi Note 12

Jak widać, mamy tutaj do czynienia z wypasionymi średniakami. Nawet teoretycznie najsłabszy z nich ma sporo ciekawego do zaoferowania. Mnie szczególnie cieszy świetny sensor główny i obecność optycznej stabilizacji obrazu.

Główną gwiazdą jest oczywiście Redmi Note 12 Explorer z rekordowo szybkim ładowaniem 210W. Według producenta ma ono pozwolić baterii na odzyskanie 100% mocy w 9 minut!. Co więcej, cały proces jest odpowiednio zabezpieczony, podobnie jak sam akumulator.

Skoro znamy już specyfikacje, to teraz przedstawię ceny Redmi Note 12 Pro, Redmi Note 12 Pro+ i Redmi Note 12 Explorer (kwoty z PLN po bezpośrednim przeliczeniu, bez dodatkowych opłat i podatków):

  • Xiaomi Redmi Note 12 Pro: od 1699 juanów (ok. 1115 złotych),
  • Xiaomi Redmi Note 12 Pro+: od 2199 juanów (ok. 1440 złotych),
  • Xiaomi Redmi Note 12 Explorer: 2399 juanów (ok. 1570 złotych).

Wszystko wskazuje na to, że seria Redmi Note 12 trafi do Polski, ale jej specyfikacja może być zupełnie inna od tej podanej powyżej. Wątpliwy jest za to globalny debiut modelu z ładowaniem 210W.

Tagi:

Podziel się postem :)

Najnowsze:

Sprzęt

Nadchodzi rewolucja w świecie procesorów

Choć przez ostatnie 11 lat w świecie produkcji procesorów zmieniło się sporo i dzięki kolejnym innowacjom w naszych komputerach i smartfonach obecnie znajdują się układy wyprodukowane w procesie klasy 5 lub 4 nm, to przez ten czas ogólne założenia dotyczące tego, jak powinien wyglądać pojedynczy tranzystor, pozostały relatywnie niezmienione. Jednak w najnowszych procesach technologicznych klasy 3 i 2 nm konieczne stało się wysłanie służącym nam przez ponad dekadę tranzystorów finFET na zasłużoną emeryturą, ponieważ nie da się ich już bardziej pomniejszać przy zachowaniu niezbędnych parametrów elektrycznych. Co dalej? W praktyce przekonamy się o tym już niedługo.

Militaria

Wojna dronów – jak działa zagłuszanie dronów? Jak namierzyć drony?

Drony. To właśnie ten sprzęt jest jednym z podstawowych wyróżników współczesnego konfliktu zbrojnego. Wojna na Ukrainie pokazuje, że drony, i to nie tylko te projektowane wyłącznie pod kątem zastosowań militarnych, stały się nieodzownym wyposażeniem współczesnego pola walki. Nigdy wcześniej w żadnym konflikcie tego typu sprzęt nie był wykorzystywany na tak szeroką skalę. Temat zagłuszania dronów i zakłócania ich pracy interesuje nie tylko walczące strony, ale też wiele osób, które po prostu nie chcą, by ktoś latał dronem nad ich posesją.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *