Premiera Redmi Note 12 Pro: fantastyczne ceny i bajeczna specyfikacja

Xiaomi zaprezentowało Xiaomi Redmi Note 12 Pro, Redmi Note 12 Pro+ oraz Redmi Note 12 Explorer Edition. W ich specyfikacji znajdziemy nowiutki procesor, ekrany AMOLED 120 Hz, aparat 200 MP czy rekordowo szybkie ładowanie 210W! Czy ceny serii Redmi Note 12 są zabójcze, jak na Xiaomi przystało?

Stało się. Po tygodniach plotek, przecieków i zapowiedzi doczekaliśmy się oficjalnej premiery kolejnej generacji hitowej serii Xiaomi.

Na rodzimym rynku producenta zadebiutowały Xiaomi Redmi Note 12 ProXiaomi Redmi Note 12 Pro+ i Xiaomi Redmi Note 12 Explorer Edition lub Discovery Edition, w zależności od tłumaczenia.

Sprawdź, co ciekawego mają do zaoferowania smartfony z rodziny Redmi Note 12 oraz poznaj ich ceny.

Porównanie specyfikacji serii Xiaomi Redmi Note 12

Jak widać, mamy tutaj do czynienia z wypasionymi średniakami. Nawet teoretycznie najsłabszy z nich ma sporo ciekawego do zaoferowania. Mnie szczególnie cieszy świetny sensor główny i obecność optycznej stabilizacji obrazu.

Główną gwiazdą jest oczywiście Redmi Note 12 Explorer z rekordowo szybkim ładowaniem 210W. Według producenta ma ono pozwolić baterii na odzyskanie 100% mocy w 9 minut!. Co więcej, cały proces jest odpowiednio zabezpieczony, podobnie jak sam akumulator.

Skoro znamy już specyfikacje, to teraz przedstawię ceny Redmi Note 12 Pro, Redmi Note 12 Pro+ i Redmi Note 12 Explorer (kwoty z PLN po bezpośrednim przeliczeniu, bez dodatkowych opłat i podatków):

  • Xiaomi Redmi Note 12 Pro: od 1699 juanów (ok. 1115 złotych),
  • Xiaomi Redmi Note 12 Pro+: od 2199 juanów (ok. 1440 złotych),
  • Xiaomi Redmi Note 12 Explorer: 2399 juanów (ok. 1570 złotych).

Wszystko wskazuje na to, że seria Redmi Note 12 trafi do Polski, ale jej specyfikacja może być zupełnie inna od tej podanej powyżej. Wątpliwy jest za to globalny debiut modelu z ładowaniem 210W.

Podziel się postem :)

Najnowsze:

Nauka

GPT-5 będzie „na poziomie osoby z doktoratem”? OpenAI zachwala nowy model

Model GPT-5 może w pewnych konkretnych zadaniach wykazywać się „inteligencją” na poziomie doktora nauk. Tak przynajmniej wynika z deklaracji ze strony OpenAI. Firma traktuje swoje kolejne modele sztucznej inteligencji jako przykład rozwoju podobny do tego, który ma miejsce w przypadku nauki w szkole i na uczelni.

Bezpieczeństwo

Komunikat CSIRT KNF. Atak na użytkowników telefonów iPhone

CSIRT KNF ostrzega użytkowników iPhone’ów z aktywną obsługą wiadomości iMessage przed trwającą kampanią phishingową. Oszuści wykorzystują nośny wątek “nieodebranej paczki”, by zachęcić do kliknięcia linku. W ten sposób można trafić na fałszywą stronę InPostu, gdzie wyłudzane są dane.

Sprzęt

Komputery Copilot+ już oficjalnie dostępne w sprzedaży

Zgodnie z planami, dzisiaj laptopy Copilot+ wkraczają na rynek. Rozpoczyna się w ten sposób nowy rozdział w technologii, gdyż nie tylko mamy nową kategorię produktów, ale także nowego gracza na rynku pecetów – Qualcomm. A producent podobno działa nad kolejnymi Snapdragonami, których cena ma być tak przystępna, że urządzenia Copilot+ trafią pod strzechy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *