Premiera Redmi Note 12 Pro: fantastyczne ceny i bajeczna specyfikacja

Xiaomi zaprezentowało Xiaomi Redmi Note 12 Pro, Redmi Note 12 Pro+ oraz Redmi Note 12 Explorer Edition. W ich specyfikacji znajdziemy nowiutki procesor, ekrany AMOLED 120 Hz, aparat 200 MP czy rekordowo szybkie ładowanie 210W! Czy ceny serii Redmi Note 12 są zabójcze, jak na Xiaomi przystało?

Stało się. Po tygodniach plotek, przecieków i zapowiedzi doczekaliśmy się oficjalnej premiery kolejnej generacji hitowej serii Xiaomi.

Na rodzimym rynku producenta zadebiutowały Xiaomi Redmi Note 12 ProXiaomi Redmi Note 12 Pro+ i Xiaomi Redmi Note 12 Explorer Edition lub Discovery Edition, w zależności od tłumaczenia.

Sprawdź, co ciekawego mają do zaoferowania smartfony z rodziny Redmi Note 12 oraz poznaj ich ceny.

Porównanie specyfikacji serii Xiaomi Redmi Note 12

Jak widać, mamy tutaj do czynienia z wypasionymi średniakami. Nawet teoretycznie najsłabszy z nich ma sporo ciekawego do zaoferowania. Mnie szczególnie cieszy świetny sensor główny i obecność optycznej stabilizacji obrazu.

Główną gwiazdą jest oczywiście Redmi Note 12 Explorer z rekordowo szybkim ładowaniem 210W. Według producenta ma ono pozwolić baterii na odzyskanie 100% mocy w 9 minut!. Co więcej, cały proces jest odpowiednio zabezpieczony, podobnie jak sam akumulator.

Skoro znamy już specyfikacje, to teraz przedstawię ceny Redmi Note 12 Pro, Redmi Note 12 Pro+ i Redmi Note 12 Explorer (kwoty z PLN po bezpośrednim przeliczeniu, bez dodatkowych opłat i podatków):

  • Xiaomi Redmi Note 12 Pro: od 1699 juanów (ok. 1115 złotych),
  • Xiaomi Redmi Note 12 Pro+: od 2199 juanów (ok. 1440 złotych),
  • Xiaomi Redmi Note 12 Explorer: 2399 juanów (ok. 1570 złotych).

Wszystko wskazuje na to, że seria Redmi Note 12 trafi do Polski, ale jej specyfikacja może być zupełnie inna od tej podanej powyżej. Wątpliwy jest za to globalny debiut modelu z ładowaniem 210W.

Podziel się postem :)

Najnowsze:

Bezpieczeństwo

Za sprawą ataku ransomware wyciekły medyczne dane Polaków

Do internetu wyciekły wyniki badań medycznych wykonanych przez ostatnie kilka lat w jednej z największych ogólnopolskich sieci laboratoriów medycznych, firmy ALAB. Wyciek danych jest wynikiem ataku grupy ransomware, a dane uważane są za próbkę.

Oprogramowanie

WordPress 6.4: Nowe funkcje, ulepszenia i zmiany

WordPress 6.4 to najnowsza wersja popularnego systemu zarządzania treścią, który oferuje wiele nowych funkcji, ulepszeń i zmian. Ta aktualizacja, która została zaplanowana na 7 listopada 2023 roku, wprowadza wiele interesujących nowości, które warto poznać. Poniżej przedstawiam szczegółowy artykuł na temat nowej wersji WordPress 6.4.

Bezpieczeństwo

Hakerzy wykorzystują technologię roamingu do śledzenia użytkowników

Według raportu Citizen Lab na Uniwersytecie w Toronto, hakerzy mają możliwość śledzenia ludzi na całym świecie poprzez wykorzystanie technologii roamingu w telefonach komórkowych. Istnieją luki w tej technologii, które umożliwiają lokalizowanie użytkowników na podstawie ich telefonów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *