Anonymous zapowiadają dalsze ataki. “Będziemy działać, dopóki mordercza machina oszalałego Putina się nie zatrzyma”

Od kiedy Anonymous uaktywniło się po dłuższej przerwie w związku z inwazją Rosji na Ukrainę, nie ma dnia, byśmy nie słyszeli o działaniach grupy. Teraz postanowiła podkreślać, że to na pewno nie koniec z ich strony.

W ostatnich tygodniach zarówno Anonymous, jak i grupy hakerskie działające w ich imieniu dokonały szeregu cyberataków na rosyjską infrastrukturę. Dość powiedzieć, że, w ostatnich miesiącach włamali się nawet do Kremla.

Teraz grupa za pośrednictwem swojego Twittera zapowiedziała kontynuację działań:

Będziemy przekazywać to wezwanie, dopóki mordercza machina Putina nie zatrzyma zbrodni na ukraińskich cywilach:

Hakerzy z całego świata: celujcie w Rosję w imię #Anonymous

Niech wiedzą, że nie wybaczamy, nie zapominamy.

Anonimowy będą niszczyć faszystów, zawsze.

Aktualna lista wykonanych zadań przez haktywistów jest bardzo długa. Tylko w ostatnim czasie m.in. ujawnili listę firm, które wciąż nie wycofały się z Rosji, ostrzegając je przed atakami, jeśli “nie zakończą finansowania wojny Putina”.

Tagi:

Podziel się postem :)

Najnowsze:

Bezpieczeństwo

Kolejna fala oszustw ,,na PGE”

SMS od PGE z informacją o zaplanowanym odłączeniu energii elektrycznej to popularna metoda cyberprzestępców. Oszuści, podszywając się pod Polską Grupę Energetyczną, chcą podstępem pozyskać nasze dane. Cel jest jeden.

Militaria

Alrosa – symbol rosyjskiej floty wraca na morze

Jedyny w swoim rodzaju rosyjski okręt podwodny o nazwie “Alrosa” powrócił na morze. Po modernizacji i zainstalowaniu nowego uzbrojenia ma być głównym elementem floty biorącej udział w agresji na Ukrainę. Rosjanie chwalą się, że jest w stanie zastąpić sześć okrętów. Dlaczego jest tak wyjątkowy?

Bezpieczeństwo

Blisko 66 000 złotych straciła 55- letnia mieszkanka Staszowa w wyniku oszustwa

Blisko 66 000 złotych straciła 55- letnia mieszkanka Staszowa w wyniku oszustwa. Kobieta była przekonana, że odebrała połączenie od pracownika banku, a kolejno od stołecznego policjanta. Otworzyła przesłany za pomocą komunikatora link, i to wystarczyło, aby w efekcie końcowym oszuści wypłacili z jej rachunku bankowego zgromadzone środki oraz zaciągnęli pożyczkę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.