Anonymous zapowiadają dalsze ataki. “Będziemy działać, dopóki mordercza machina oszalałego Putina się nie zatrzyma”

Od kiedy Anonymous uaktywniło się po dłuższej przerwie w związku z inwazją Rosji na Ukrainę, nie ma dnia, byśmy nie słyszeli o działaniach grupy. Teraz postanowiła podkreślać, że to na pewno nie koniec z ich strony.

W ostatnich tygodniach zarówno Anonymous, jak i grupy hakerskie działające w ich imieniu dokonały szeregu cyberataków na rosyjską infrastrukturę. Dość powiedzieć, że, w ostatnich miesiącach włamali się nawet do Kremla.

Teraz grupa za pośrednictwem swojego Twittera zapowiedziała kontynuację działań:

Będziemy przekazywać to wezwanie, dopóki mordercza machina Putina nie zatrzyma zbrodni na ukraińskich cywilach:

Hakerzy z całego świata: celujcie w Rosję w imię #Anonymous

Niech wiedzą, że nie wybaczamy, nie zapominamy.

Anonimowy będą niszczyć faszystów, zawsze.

Aktualna lista wykonanych zadań przez haktywistów jest bardzo długa. Tylko w ostatnim czasie m.in. ujawnili listę firm, które wciąż nie wycofały się z Rosji, ostrzegając je przed atakami, jeśli “nie zakończą finansowania wojny Putina”.

Podziel się postem :)

Najnowsze:

Oprogramowanie

Nowości w Bardzie – Gemini Pro i generowanie obrazów

Z początkiem lutego Google zapowiedziało kolejne nowości w Bard AI. Narzędzie zyskało dostęp do Gemini Pro w języku polskim (i wielu innych), więc teraz zaawansowany model sztucznej inteligencji może się wykazać także „po naszemu”. A to nie wszystko, bo kolejnym ulepszeniem jest silnik Imagen 2, odpowiedzialny za generatywne tworzenie grafiki.

Sprzęt

Standard Wi-Fi 7 oficjalnie zatwierdzony

Wi-Fi 7 to najnowszy standard łączności bezprzewodowej, który został oficjalnie zatwierdzony i jest gotowy do wdrożenia. Oficjalna specyfikacja tego standardu została ogłoszona na targach CES 2024, co oznacza, że producenci urządzeń mogą teraz rozpocząć proces certyfikacji swoich produktów.

Linux

Linux Kernel 6.7: Nowa Era Innowacji

Linux Kernel 6.7 został oficjalnie wydany, wprowadzając szereg nowych funkcji i ulepszeń. Ten najnowszy stabilny kernel Linuxa z pewnością zasługuje na uwagę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *