Banki planują przerwy. Sprawdź, czy też będziesz miał problemy

Banki planują przerwy w działaniu części usług w nocy z 3 na 4 grudnia. Poniżej prezentujemy dokładne godziny planowanych prac w poszczególnych bankach.

Kilka banków działających w Polsce wydało komunikaty, zgodnie z którymi możemy spodziewać się przerw w działaniu części usług w nocy z 3 na 4 grudnia. Zebraliśmy w jednym miejscu szczegóły na temat planowanych prac.

PKO Bank Polski

Zgodnie z komunikatem, który udostępnił PKO Bank Polski, w związku z planowanymi pracami serwisowymi od piątku 3.12 od godziny 21:00 do soboty 4.12 do godziny 03:00, klienci nie będą mogli skorzystać z takich usług jak Profil Zaufany, e-Podpis i ePUAP. Bankowość elektroniczna i karty płatnicze będą działać bez zmian.

Santander Bank Polska

Klienci Santander Bank Polska będą mierzyć się z nieco bardziej dotkliwymi problemami. O ile działać będą karty i bankomaty, o tyle problemy dotkną aplikacji mobilnej, bankowości internetowej, przelewów natychmiastowych, usługi BLIK, a także płatności w przebiegach internetowych (Przelew 24). Prace będą trwać od 23:59 3 grudnia do 05:00 4 grudnia.

Getin Bank

Komunikat udostępniony przez Getin Bank jest nieco mniej szczegółowy. Dowiadujemy się z niego, że od 4 grudnia od godziny 23:30, do 5 grudnia 07:00 nie będzie można zalogować się do bankowości mobilnej i internetowej.

BNP Paribas

Z komunikatu udostępnionego przez bank BNP Paribas wynika, że klientom dokuczać może wydłużony czas ładowania serwisu bankowości internetowej. Problem może występować 4 grudnia od godziny 00:00 do godziny 06:00.

Bank Pocztowy

Klienci Banku Pocztowego będą odczuwać trudności od 3 grudnia od godziny 22:00 do (maksymalnie) 4 grudnia, do godziny 04:00. Przerwa będzie dotyczyć takich usług jak bankowość internetowa Pocztowy24 i bankowość mobilna Pocztowy, bankowość telefoniczna, składanie wniosków o otwarcie niektórych rodzajów kont, a także obsługi produktów i wpłat i wypłat w placówkach Poczty Polskiej.

Podziel się postem:

Najnowsze:

Bezpieczeństwo

Łańcuch Eksploatacji w Linux: Jak Dwa Błędy w PAM i udisks Prowadzą do Pełnego Przejęcia Systemu (CVE-2025-6018 & CVE-2025-6019)

W cyfrowym świecie bezpieczeństwa, eskalacja uprawnień (privilege escalation) jest jednym z najpoważniejszych zagrożeń. Umożliwia atakującemu, który posiada jedynie podstawowe konto użytkownika, zdobycie pełnej kontroli administracyjnej (root) nad systemem. Niedawne odkrycie przez Qualys Threat Research Unit stanowi podręcznikowy przykład tego, jak dwie pozornie odizolowane podatności mogą zostać połączone w niszczycielski łańcuch ataku.

Bezpieczeństwo

Oprogramowanie Open Source w służbie wojskowej: Jak drony z ArduPilot zmieniają oblicze wojny na Ukrainie

W dzisiejszych czasach, gdy technologia odgrywa kluczową rolę na każdym polu, od medycyny po rozrywkę, nie jest zaskoczeniem, że jej wpływ jest coraz bardziej widoczny również w dziedzinie wojskowości. Jednak to, co może być zaskakujące, to fakt, że oprogramowanie open-source, tworzone przez społeczność entuzjastów i programistów z całego świata, staje się potężnym narzędziem w rękach armii. Niedawny, zmasowany atak dronów przeprowadzony przez Ukrainę na rosyjskie bazy lotnicze, jest tego najlepszym przykładem i dowodem na to, jak technologie o otwartym kodzie źródłowym rewolucjonizują współczesne pole walki.

Oprogramowanie

Unia Europejska przejdzie na Linuxa? Powstaje dystrybucja EU OS

Unia Europejska może wkrótce podjąć kroki w kierunku uniezależnienia się od amerykańskiego oprogramowania. Społeczność entuzjastów pod patronatem władz UE pracuje nad projektem EU OS, który ma zastąpić system operacyjny Windows w instytucjach rządowych. Wybór padł na modyfikację dystrybucji Fedora Linux, która zostanie dostosowana do potrzeb urzędników poprzez interfejs przypominający Windows.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *