Google Play wprowadził program lojalnościowy. Punkty wymienisz na aplikacje

Aby zachęcić kolejnych użytkowników do korzystania ze sklepu Play, Google zdecydowało się na uruchomienie programu lojalnościowego Play Points. Chociaż ten na razie nie jest jeszcze dostępny w Polsce, jego możliwości wydają się być bardzo korzystne.

Sam program lojalnościowy Play Points różni się pomiędzy krajami – w każdym jest inny mnożnik wartości punktów oraz odmienne poziomy nagród. Wybrane państwa mają także własne obostrzenia, np. w Austrii czy Niemczech zgromadzonych środków użytkownik nie może wykorzystać na zakup książek.

Do dołączenia do programu lojalnościowego Google Play niezbędne jest posiadanie zarejestrowanego konta Google. Gdy użytkownik zdecyduje się korzystać z programu, będzie za każdym razem otrzymywać punkty za zakupy aplikacji znajdujących się w sklepie. W przyszłości zaś uzbierane punkty będzie mógł wymienić na kolejne produkty, jak programy czy książki. Punkty jednak nie naliczają się wstecznie – za zakupione w przeszłości aplikacje nie otrzymamy żadnych punktów.

Punkty Play można zdobywać nie tylko na urządzeniu z Androidem. Użytkownik dostanie je także za zakupy w Google Play dokonywane na desktopie lub telewizorze smart TV. Zdobyte punkty nie przenoszą się między kontami, nie istnieje także możliwość ich oddania ich innym osobom, nawet w ramach grupy rodzinnej. Co ważne – po ewentualnej zmianie kraju rozliczenia, punkty i poziom doświadczenia także nie zostaną przeniesione.

Naliczone punkty można wykorzystać w aplikacjach do zakupu dodatków czy specjalnych w grach. Ciekawszą opcją, pozwalającą zaoszczędzić w przypadku droższych aplikacji, jednak jednak ich wymiana na środki w Google Play. Należy pamiętać, że wszystkie zdobyte punkty tracą ważność po roku od momentu zdobycia lub wykorzystania ostatnich punktów.

Podziel się postem:

Najnowsze:

Bezpieczeństwo

Luka w zabezpieczeniach BitLockera w Windows 11: Czy Twoje dane są bezpieczne?

Szyfrowanie dysków to jedna z podstawowych metod ochrony danych w erze cyfrowej. Użytkownicy systemów Windows często korzystają z wbudowanego narzędzia BitLocker, aby zabezpieczyć swoje poufne informacje przed niepowołanym dostępem. Jednak ostatnie doniesienia z Chaos Communication Congress (CCC) w Niemczech wskazują na poważną lukę w zabezpieczeniach BitLockera w systemie Windows 11, która może narazić dane użytkowników na ryzyko.

Bezpieczeństwo

Złamanie Enigmy: Przełomowy moment w historii kryptologii

Złamanie szyfru Enigmy przez polskich kryptologów na przełomie grudnia 1932 i stycznia 1933 roku to jedno z najważniejszych wydarzeń w historii kryptologii i II wojny światowej. Ten artykuł skupia się na wydarzeniach z tego okresu, które doprowadziły do przełomowego momentu w dekryptażu niemieckiej maszyny szyfrującej. Niemcy, przekonani o niemożliwości złamania Enigmy, używali jej do zabezpieczania tajnej korespondencji wojskowej i dyplomatycznej. Sukces polskich matematyków, Mariana Rejewskiego, Jerzego Różyckiego i Henryka Zygalskiego, dał aliantom ogromną przewagę, umożliwiając odczytywanie niemieckich komunikatów i przewidywanie ich ruchów.

Linux

Linux – Niewidzialny bohater technologii. Gdzie go znajdziesz?

Linux. System operacyjny, o którym słyszał chyba każdy, ale niewielu zdaje sobie sprawę z jego wszechobecności w naszym życiu. Często kojarzony jedynie z informatykami i serwerowniami, w rzeczywistości napędza wiele urządzeń, z których korzystamy na co dzień, a jego historia jest ściśle związana z Uniksem 1. W tym artykule, bazując na dogłębnych badaniach 2, przyjrzymy się bliżej temu fascynującemu systemowi i jego różnorodnym zastosowaniom, a także odkryjemy ciekawostki, które uczynią naszą podróż przez świat Linuksa jeszcze bardziej interesującą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *