WhatsApp wprowadza istotne zmiany, które ułatwią komunikację

WhatsApp otrzyma nową funkcję, a oprócz tego doczekamy się sporych usprawnień podstawowych elementów aplikacji. Nowością, na którą użytkownicy czekali już dość długo, są reakcje do wiadomości.

WhatsApp goni konkurencję. Na oficjalnym blogu poinformowano o wprowadzeniu nowej funkcji, która jest dobrze znana użytkownikom innych komunikatorów. Chodzi o możliwość dodawania reakcji do wiadomości. Możliwość ta ma poprawić czytelność, przede wszystkim w konwersacjach grupowych, gdzie reakcje pozwalają na wyrażenie opinii o wiadomości bez informowania o tym całej grupy.

Reakcje do wiadomości mogą jeszcze nie być dostępne u wszystkich użytkowników WhatsAppa. Ale z informacji udzielonych przez rzecznika prasowego Meta dziennikarzom serwisu The Verge wynika, że w ciągu tygodnia funkcja ta powinna być już ogólnodostępna.

WhatsApp pozwoli przesłać większe pliki

To jednak nie koniec zmian. Dla wielu użytkowników znacznie istotniejszy może być fakt, że WhatsApp zacznie obsługiwać większe pliki. W najnowszej liczbie aplikacji możliwe będzie wysyłanie plików o wielkości nawet 2 GB. Od teraz dostępny będzie także licznik, który pokazuje ile czasu zajmie wysłanie lub pobranie danych.

Ostatnią z nowości, z której skorzystają użytkownicy WhatsAppa, jest zwiększenie maksymalnej liczby użytkowników danej grupy. Na oficjalnym blogu ogłoszono, że od teraz możliwe jest tworzenie grup zawierających do 512 członków.

Tagi:

Podziel się postem :)

Najnowsze:

Bezpieczeństwo

Kolejna fala oszustw ,,na PGE”

SMS od PGE z informacją o zaplanowanym odłączeniu energii elektrycznej to popularna metoda cyberprzestępców. Oszuści, podszywając się pod Polską Grupę Energetyczną, chcą podstępem pozyskać nasze dane. Cel jest jeden.

Militaria

Alrosa – symbol rosyjskiej floty wraca na morze

Jedyny w swoim rodzaju rosyjski okręt podwodny o nazwie “Alrosa” powrócił na morze. Po modernizacji i zainstalowaniu nowego uzbrojenia ma być głównym elementem floty biorącej udział w agresji na Ukrainę. Rosjanie chwalą się, że jest w stanie zastąpić sześć okrętów. Dlaczego jest tak wyjątkowy?

Bezpieczeństwo

Blisko 66 000 złotych straciła 55- letnia mieszkanka Staszowa w wyniku oszustwa

Blisko 66 000 złotych straciła 55- letnia mieszkanka Staszowa w wyniku oszustwa. Kobieta była przekonana, że odebrała połączenie od pracownika banku, a kolejno od stołecznego policjanta. Otworzyła przesłany za pomocą komunikatora link, i to wystarczyło, aby w efekcie końcowym oszuści wypłacili z jej rachunku bankowego zgromadzone środki oraz zaciągnęli pożyczkę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.