Anonymous nie odpuszczają. Hakerzy zablokowali witrynę Republiki Krymu

Hakerzy z Anonymous pochwalili się kolejnym sukcesem w ramach walki z “dyktatorem Władimirem Putinem”. Tym razem ich ofiarą padła strona “fałszywego rządu Republiki Krymu”.

Hakerzy działający w ramach organizacji Anonymous kontynuują swoją hakerską działalność skierowaną przeciwko Rosji i Władimirowi Putinowi.

Mają już na koncie sporo sukcesów, począwszy od blokowania różnych rządowych stron Rosji, aż po wyłączenie dostaw gazu jednej z rosyjskich firm. A to podobno dopiero początek, i hakerzy szykują rzekomo operację wymierzoną specjalnie w “dyktatora Putina”. Najnowsze osiągnięcie hakerów to atak na stronę “fałszywego rządu Republiki Krymu”, która została powołana na terytorium, które Rosja bezprawnie przejęła w 2014 r.

Tagi:

Podziel się postem :)

Najnowsze:

Bezpieczeństwo

Kolejna fala oszustw ,,na PGE”

SMS od PGE z informacją o zaplanowanym odłączeniu energii elektrycznej to popularna metoda cyberprzestępców. Oszuści, podszywając się pod Polską Grupę Energetyczną, chcą podstępem pozyskać nasze dane. Cel jest jeden.

Militaria

Alrosa – symbol rosyjskiej floty wraca na morze

Jedyny w swoim rodzaju rosyjski okręt podwodny o nazwie “Alrosa” powrócił na morze. Po modernizacji i zainstalowaniu nowego uzbrojenia ma być głównym elementem floty biorącej udział w agresji na Ukrainę. Rosjanie chwalą się, że jest w stanie zastąpić sześć okrętów. Dlaczego jest tak wyjątkowy?

Bezpieczeństwo

Blisko 66 000 złotych straciła 55- letnia mieszkanka Staszowa w wyniku oszustwa

Blisko 66 000 złotych straciła 55- letnia mieszkanka Staszowa w wyniku oszustwa. Kobieta była przekonana, że odebrała połączenie od pracownika banku, a kolejno od stołecznego policjanta. Otworzyła przesłany za pomocą komunikatora link, i to wystarczyło, aby w efekcie końcowym oszuści wypłacili z jej rachunku bankowego zgromadzone środki oraz zaciągnęli pożyczkę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.