Anonymous nie odpuszczają. Hakerzy zablokowali witrynę Republiki Krymu

Hakerzy z Anonymous pochwalili się kolejnym sukcesem w ramach walki z “dyktatorem Władimirem Putinem”. Tym razem ich ofiarą padła strona “fałszywego rządu Republiki Krymu”.

Hakerzy działający w ramach organizacji Anonymous kontynuują swoją hakerską działalność skierowaną przeciwko Rosji i Władimirowi Putinowi.

Mają już na koncie sporo sukcesów, począwszy od blokowania różnych rządowych stron Rosji, aż po wyłączenie dostaw gazu jednej z rosyjskich firm. A to podobno dopiero początek, i hakerzy szykują rzekomo operację wymierzoną specjalnie w “dyktatora Putina”. Najnowsze osiągnięcie hakerów to atak na stronę “fałszywego rządu Republiki Krymu”, która została powołana na terytorium, które Rosja bezprawnie przejęła w 2014 r.

Podziel się postem :)

Najnowsze:

Oprogramowanie

Windows 11 zaczyna mieć sens. Microsoft Copilot przypadnie Wam do gustu

Microsoft unifikuje większość swoich czatbotów, tworząc tym samym jedną wielką hostowaną w chmurze aplikację. Która wie co trzeba o każdym ze swoich użytkowników i jest zawsze pod ręką – niezależnie od aktualnie otwartej aplikacji czy urządzenia.

Oprogramowanie

Google wprowadził szereg nowości w Bard

Google ulepsza Barda, czyli eksperyment polegający na wykorzystaniu generatywnej AI. Użytkownicy mogą poprosić Barda o wykonanie różnych zadań, takich jak utworzenie dokumentu z planem podróży, przygotowanie reklamy lub pomoc w wyjaśnieniu skomplikowanego terminu naukowego.

Oprogramowanie

Paint w Windows 11 obsłuży warstwy. Microsoft rozwija program

Paint na przestrzeni lat stawał się coraz bardziej zapomnianym programem. Jednak wraz z premierą Windows 11 firma Microsoft tchnęła w niego nowe życie. Dziś jest to już bardzo funkcjonalne narzędzie, a kolejne nowinki pojawią się już niebawem. We wrześniu 2023 r. zapowiedziano trzy cenne dodatki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *