Anonymous nie odpuszczają. Hakerzy zablokowali witrynę Republiki Krymu

Hakerzy z Anonymous pochwalili się kolejnym sukcesem w ramach walki z “dyktatorem Władimirem Putinem”. Tym razem ich ofiarą padła strona “fałszywego rządu Republiki Krymu”.

Hakerzy działający w ramach organizacji Anonymous kontynuują swoją hakerską działalność skierowaną przeciwko Rosji i Władimirowi Putinowi.

Mają już na koncie sporo sukcesów, począwszy od blokowania różnych rządowych stron Rosji, aż po wyłączenie dostaw gazu jednej z rosyjskich firm. A to podobno dopiero początek, i hakerzy szykują rzekomo operację wymierzoną specjalnie w “dyktatora Putina”. Najnowsze osiągnięcie hakerów to atak na stronę “fałszywego rządu Republiki Krymu”, która została powołana na terytorium, które Rosja bezprawnie przejęła w 2014 r.

Tagi:

Podziel się postem :)

Najnowsze:

Oprogramowanie

Zmiany w Gmailu. Wyszukiwarka staje się “inteligentniejsza”

Google wprowadza zmiany w swoich usługach, w tym w wyszukiwarce działającej w Gmailu. W praktyce chodzi o rozszerzenie zmian z zapowiedzi, która pojawiła się już w lipcu tego roku. Gmail będzie teraz sprawniej szukać wiadomości zależnie od poprzednich działań użytkownika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *