Śmiertelny wybuch telefonu Xiaomi. Smartfon zabił kobietę!

Do prawdziwej tragedii doszło w Indiach, a jej sprawcą był smartfon Redmi 6A, który spowodował śmierć członka rodziny indyjskiego youtubera. Firma Xiaomi już wstępnie skomentowała tragiczne zdarzenie.

Wybuchające smartfony to niestety fakt. Teraz do takiego, tragicznego w skutkach zdarzenia, doszło w Indiach. Tamtejszy youtuber, MD Talk, poinformował, że eksplozja smartfona Redmi 6A spowodowała śmierć jednego z członków jego rodziny. Na jego Twitterze czytamy:

Wczoraj w nocy moja ciocia została znaleziona martwa. Używała smartfona Redmi 6A, który w czasie jej snu był położony na poduszce obok jej głowy. Po jakimś czasie smartfon eksplodował. To naprawdę trudny czas dla nas. Na właścicielu marki spoczywa obowiązek wsparcia.

Internauta pokazał też drastyczne zdjęcie swojej zmarłej cioci, do sprawy wstępnie odniosła się już także firma Xiaomi:

W Xiaomi India bezpieczeństwo naszych klientów jest naszym priorytetem i traktujemy takie wydarzenia niezwykle poważne. Obecnie nasz zespół próbuje skontaktować się z rodziną zmarłej i ustalić przyczynę tego wypadku.

Podziel się postem :)

Najnowsze:

Bezpieczeństwo

Ostrzeżenie CSIRT KNF. Uważaj, jeśli odwiedzałeś takie strony

CSIRT KNF zwraca uwagę, że tylko w marcu odebrano zgłoszenia ponad 6 tysięcy domen związanych z fałszywymi serwisami w sieci. Były wykorzystywane zwłaszcza na potrzeby oszustw dotyczących usług kurierskich, inwestycji czy mediów społecznościowych.

Oprogramowanie

Firefox 125 już dostępny. Autorzy zapowiadają 25% wzrost wydajności

Mozilla wypuściła aktualizację Firefox 125.0.1. Główne zmiany dotyczą zakreślania w przeglądarce PDF, kodeka AV1, kart w Firefox View, blokowania potencjalnie niezaufanych pobrań, sugestii wklejania URL, kontenerów kart i włączania WPAD. Nie zabrakło też innych, drobnych zmian i poprawek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *