Śmiertelny wybuch telefonu Xiaomi. Smartfon zabił kobietę!

Do prawdziwej tragedii doszło w Indiach, a jej sprawcą był smartfon Redmi 6A, który spowodował śmierć członka rodziny indyjskiego youtubera. Firma Xiaomi już wstępnie skomentowała tragiczne zdarzenie.

Wybuchające smartfony to niestety fakt. Teraz do takiego, tragicznego w skutkach zdarzenia, doszło w Indiach. Tamtejszy youtuber, MD Talk, poinformował, że eksplozja smartfona Redmi 6A spowodowała śmierć jednego z członków jego rodziny. Na jego Twitterze czytamy:

Wczoraj w nocy moja ciocia została znaleziona martwa. Używała smartfona Redmi 6A, który w czasie jej snu był położony na poduszce obok jej głowy. Po jakimś czasie smartfon eksplodował. To naprawdę trudny czas dla nas. Na właścicielu marki spoczywa obowiązek wsparcia.

Internauta pokazał też drastyczne zdjęcie swojej zmarłej cioci, do sprawy wstępnie odniosła się już także firma Xiaomi:

W Xiaomi India bezpieczeństwo naszych klientów jest naszym priorytetem i traktujemy takie wydarzenia niezwykle poważne. Obecnie nasz zespół próbuje skontaktować się z rodziną zmarłej i ustalić przyczynę tego wypadku.

Tagi:

Podziel się postem :)

Najnowsze:

Oprogramowanie

Nowości w Google Maps. Są też zmiany w wyszukiwarce

Google zaprezentował kilka nowych funkcji, które w najbliższym czasie trafią do wyszukiwarki oraz Map. Nowości pomogą łatwiej i szybciej docierać do wyszukiwanych informacji, a w przypadku Google Maps – analizować sytuację, jaką można zastać w miejscu docelowym podróży.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.